Červen

Hurá, konečně jsme se dočkali. Prázdniny už brzy…Červen byl plný aktivit a zážitků. Proběhl další projektový den k multikulturní výchově. Povídali jsme o dětech z Vietnamu, jejich zvycích  a tradicích. Přečetli jsme jejich pohádku. Většina z nás jsme se zúčastnili atletických závodů na akci Atletika bez bariér. Odměnou nám byly diplomy a trička. Koncem června jsme se vydali na prohlídku hradu na Kunětické hoře. Krásný výklad, krásně opravený hrad. V parku Na Špici jsme opekli špekáčky, zasportovali na hřišti. V rámci dne ochrany člověka za mimořádných událostí jsme absolvovali také akci se záchranáři a exkurzi na Městskou policii v Pardubicích.

Mgr. Milena Vašíčková